5-а міська Спартакіада освітян міста Кіровограда

555518 травня 2016 року на базі спортивного комплексу «Ікар» ДЛАУ проходила 5-а міська Спартакіада серед спортивних команд первинних профспілкових організацій Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки України. Урочисте відкриття Спартакіади відбулось на бігових доріжках стадіону, де всі учасники представляли назви і девізи своїх спортивних команд. А було їх 25: загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади, а також команда методичного центру. Парад команд очолили команди-переможці 4-ї міської Спартакіади.

5На урочистому відкритті 5-ї міської Спартакіади спортивні команди привітали Бойко Сергій Вікторович, секретар Кіровоградської міської ради; Дзюба Наталія Євгеніївна, голова Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки України; Коваленко Олексій Русланович, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”; Коротков Віталій Васильович, голова обласної громадської організації «За правову державу»; Коломієць Василь Пилипович, голова спортивно-масової комісії міськкому профспілки. Всім командам-учасницям спортивних змагань виступаючі побажали успіхів, активності, енергії та перемог і, звичайно, найміцнішого здоров’я.

55Змагання почалися, за традицією, з забігу дружби. Потім команди відправились на змагання, де в першу чергу оцінювались такі якості як командна єдність, підтримка, взаємодопомога. До програми спартакіади вперше були включені питання щодо надання долікарської допомоги. Треба зазначити, що в цьому виді змагань всі команди продемонстрували відмінні знання.

На всіх етапах змагань за команди вболівали і підтримували керівники навчальних закладів.

555Переможцями 5-ї міської Спартакіади стали команди загальноосвітніх навчальних закладів: 1-е місце виборола команда НВО школи козацько-лицарського виховання №21, 2-е місце – Школа-ліцей №19; 3-е місце – НВО №31. Серед дошкільників найспритнішими стали команди ДНЗ №14 «Калинка» – 1-е місце; команда ДНЗ№ 37 «Ластівка» посіла 2-е місце; бронзовими призерами стали профспілчани команди ДНЗ № 4. Учасники 5-ї міської Спартакіади отримали кубки та медалі, а також сувенірні подарунки та грамоти від організаторів міської Спартакіади.