Комісія з охорони праці

kv10Комісія з охорони праці (голова Чернат М.М., голова ПК НВО ЗНЗ №31; члени комісії Крамаренко О.О., голова ПК НВО СЗОШ №32, Кулик А. М., голова ПК ДНЗ №47, Томаченко О.Г., голова ПК СЗОШ №14) забезпечує виконання  Колективного договору між управлінням освіти Кіровоградської міської ради та Кіровоградським міськкомом профспілки працівників освіти і науки України на 2012-2015 роки з питань стану умов і охорони праці, громадського контролю за реалізацією прав членів профспілки у  сфері охорони здоров’я, медико-соціальної допомоги, організацію оздоровлення і відпочинку членів профспілки та членів їх сімей.

Участь в управлінні коштами Фонду державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, виконання Програми дій Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки України на 2012-2015 рр. (розділ “Охорона праці”), вимог Закону України “Про охорону праці” та здійснення громадського контролю комітетами профспілки за створенням безпечних умов праці і навчання в закладах освіти міста, забезпечення громадського контролю за дотриманням керівниками закладів освіти вимог Закону України “Про охорону праці”, нормативно-правових актів з охорони праці, виконання заходів з питань, передбачених колективними договорами і угодами на 2012-2015 роки, проводить навчання відповідальних за охорону праці з питань активізації роботи щодо подальшого забезпечення виконання Закону України “Про охорону праці” в закладах освіти міста, вивчає стан охорони праці в закладах освіти міста з метою виявлення претендентів для участі в міському та обласному етапах Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці, надає практичну допомогу первинним профспілковим організаціям закладів освіти міста з питань охорони праці, проходження обов’язкових щорічних медичних оглядів тощо.

kv10

Огляд матеріалів з охорони праці у ЦДЮТ «Центр-Юність»

Первинні профспілкові організації, що входять до складу Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки України приймають участь у міському та обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці. У 2013 році переможцями міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу стали: серед загальноосвітних закладів 1 місце: ЗОШ І ст. «Мрія» (директор Титаренко Л.С., голова профкому  Гончарова С.Л.), 2 і 3 місце не присуджувались;  серед дошкільних закладів 1 місце: ДНЗ № 28 “Зірочка” (завідуюча Пивоварова С.В., голова профкому Вовк В.С.), ДНЗ № 73 “Червона квіточка” (завідуюча Давидченко В.М., голова профкому Літвінова Г.М.); 2 місце: ДНЗ № 37 “Ластівка” (завідуюча Волкожа Т.П., голова профкому Бабіч Н.В.), 3 місце не присуджувалось; серед позашкільних закладів 1 місце: ЦДЮТ «Центр-Юність» (директор Савицький В.А., голова профкому  Симчина О.В.), 2-3 місце не присуджувалось.

Переможцями Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці на загальнодержавному рівні стали ЗОШ № 3 (директор Бик С.С., голова ПК Чернецька О.Б.), ДНЗ № 37 «Ластівка» (завідуюча Волкожа Т.П., голова ПК Бабіч Н.В.), ШЕВ «В гостях у казки» (директор Русул М.І., голова ПК Стойко Л.О.).

kv12

ЗОШ І-ІІІст. № 3

kv13

ДНЗ № 37 «Ластівка»

kv14

ШЕВ «В гостях у казки», переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці 2012 року.

Первинні профспілкові організації Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки України щорічно беруть участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці з метою пiдвищення уваги господарських керiвникiв, профспiлкових органiзацiй до створення належних i безпечних умов працi, навчання вiдповiдно до дiючих вимог законодавства з охорони працi, мобiлiзацiї всiх працюючих установ та закладiв галузi на попередження травматизму i професiйних захворювань.

Оргкомітет та міська оглядова комісія, що створені з метою координації дій та узагальнення результатів проведення міського етапу огляду-конкурсу, міськкому профспілки спільно з управлінням освіти Кіровоградської міської розглянули подані матеріали претендентів, а також побували у цих закладах освіти з оглядом стану умов та охорони праці. З огляду на показники та результати роботи, загальний стан системи управління охороною праці, а також участі профкомів з профактивом у реалізації вимог розділів  колективних договорів протягом року визначались переможці міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці за 2013 рік.

Переможцями міського етапу огляду-конкурсу визнані такі первинні профорганізації: – серед загальноосвітних закладів 1 місце – ЗОШ Іст. «Мрія» (директор Титаренко Л.С., голова профкому Гончарова С.Л.). Серед дошкільних закладів 1 місце – ДНЗ № 28 “Зірочка” (завідувач Пивоварова С.В., голова профкому Вовк В.С.) та ДНЗ № 73 “Червона квіточка” (завідувач Давидченко В.М., голова профкому Смирнягіна Г.В.); 2 місце – ДНЗ № 37 “Ластівка” (завідувач Волкожа Т.П., голова профкому Бабіч Н.В.). Серед позашкільних закладів 1 місце – ЦДЮТ «Центр-Юність» (директор Савицький В.А., голова профкому Симчина О.В.).

kv15

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*