Комісія з питань бюджетного забезпечення статутної діяльності

kv2Комісія з питань бюджетного забезпечення статутної діяльності (голова комісії Дзюба Н.Є., голова міськкому профспілки; члени комісії  Максимець І.І., голова оргмасової комісії, Пухальська Л.К., голова комісії по соцзахисту, Петрова Н.С. голова підкомісії по загальноосвітнім закладам, Немикіна О.А., голова підкомісії по дошкільним закладам, Симчина О.В., голова підкомісії по позашкільним закладам, Чернат М.М., голова комісії з охорони праці, Коломієць В.П., голова культмасової і спортмасової комісії, Аброскіна О.В., голова житлово-побутової комісії, Ковальова О.В., голова комісії по роботі з молодими спеціалістами, Жарікова К.В., голова комісії по роботі з ветеранами, Бабіч Н.В., голова ревізійної комісії, Кравченко С.Л., бухгалтер міськкому профспілки) бере участь у розробці кошторису міської організації профспілки, визначає правильність використання коштів, що надходять з первинних профорганізацій, відповідно до бюджетних призначень; в межах своїх повноважень і відповідно до функціональної спрямованості здійснює контроль за виконанням рішень з питань, які розглядались на її засіданнях.

kv2

Засідання комісії з питань бюджетного забезпечення статутної діяльності.

З метою удосконалення внутрішньоспілкової роботи щодо зміцнення єдності і консолідації профспілкового руху, розвитку творчої ініціативи, підвищення ролі первинних профспілкових організацій у вирішенні завдань організаційного і фінансового зміцнення Профспілки, мотивації профспілкового членства, виконання Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статуту Профспілки, рішень УІІ з’їзду галузевої профспілки, УІ з’їзду ФПУ та Програми основних напрямків діяльності обласної організації профспілки на 2010-2015рр, підготовки до 75-річчя обласної організації профспілки, реалізації Програми дій міської організації профспілки на 2010-2015рр. в Кіровоградській міській організації профспілки працівників освіти і науки України підведені підсумки міського етапу огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію закладів освіти міста за 2013 рік.

Оргкомітет уважно і фахово розглянув матеріали учасників конкурсу і визначив кращих з найкращих. Переможцями міського огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію стали: 1 місце – ЦДЮТ «Центр-Юність» (директор Савицький В.А., голова ППО Симчина О.В.); 2 місце – ДНЗ № 37 (завідувач Волкожа Т.П., голова ППО Бабіч Н.В.); 3 місце – НВО ЗНЗ № 31 (директор Тиханська Т.І., голова ППО Чернат М.М.). Вони отримали почесні грамоти міськкому профспілки та грошові премії за високі досягнення в організації та проведенні профспілкової роботи в трудових колективах освітян. Матеріали первинної профорганізації ЦДЮТ «Центр-Юність» направлені до обкому профспілки для участі в обласному етапі огляду-конкурсу.

kv3

Tagged , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*