Побажання вихованців ДНЗ та учнів НВО ЗНЗ освітянам міста

elochkaПобажання вихованців ДНЗ №61 «Гніздечко» та учнів НВО ЗНЗ №31 освітянам міста

image006

Шевченко Рома Вихованець ДНЗ№61 «Гніздечко» Бажаю працівникам нашого дитячого садочку і всім освітянам нашого міста здоров’я

image008

Балютіна Софія Вихованка ДНЗ №61 «Гніздечко» Бажаю нашим вихователям щастя та злагоди,слухняних вихованців і здійснення всіх мрій!

Мельник Валерія: Шановні вчителі, в Новому році я бажаю Вам ще більшого щастя, ще найміцнішого здоров’я та великої витримки. Бажаю, щоб Новий рік став для Вас найкращим!

 Мєднікова Карина: Наші любі та дорогі вчителі! Нехай в Новому році Вас очікують лише щасливі дні та у Вас ніколи не буде часу для смутку. Бажаю Вам міцного здоров’я та вдячних учнів, які завжди будуть Вас радувати своїми успіхами. Залишайтеся такими ж гарними, які ви зараз є. Ми дуже любимо Вас та цінуємо!

 Дабич Діана: Шановні вчителі! У Новому році я бажаю Вам міцного здоров’я, великого щастя, щоб удача завжди була поряд із Вами. Нехай у Вашому житті завжди буде біла смуга, а погане оминає Вас. Бажаю Вам витримки, натхнення, великого успіху і душевного тепла. Залишайтесь завжди такими гарними, добрими, справедливими вчителями. Хай Новий рік принесе Вам тільки позитивні емоції і відчуття!

Пікаш Денис: Шановні вчителі! Щиро вітаємо вас з Новим роком! Дякуємо за Вашу любов до нас, Вашу ніжність. Бажаємо успіхів, натхнення, сімейної злагоди, любові та благополуччя. Нехай щастя ллється через край у ваших родинах, нехай війна залишить нашу країну, та Новий рік нехай буде кращим, ніж старий. З Новим роком!

 Дубоносов Владислав: У Новому році, я бажаю усім вчителям слухняних дітей! Адже від них залежить, з яким настроєм Ви приходите на роботу та повертаєтесь додому. Та, звісно ж, щастя та здоров’я! З Новим роком! 

Вітання закладів освіти.

image009

Члени учнівської ради самоврядування НВО ЗНЗ №31

Bookmark the permalink.

Comments are closed.