Новорічна казка від профспілки

image033До наших осель прийшов Новий 2016 рік! Скільки надій, сподівань! Завжди хочеться вірити в магію цього свята. А як вірять в новорічні дива наші діти! Кіровоградський міський комітет профспілки працівників освіти і науки України за багаторічною традицією і цього року подарував дітям членів міської організації профспілки новорічний святковий казковий ранок.

За традицією 4 січня 2016 року ця яскрава театралізована програма для дітей працівників закладів освіти міста Кіровограда відбувались у святково вбраному фойє і великій залі Кіровоградської обласної філармонії. Перед початком святково-новорічної програми голова Кіровоградського міськкому профспілки працівників освіти і науки України Дзюба Наталія Євгеніївна від імені президії міськкому профспілки, профспілкового активу освітян щиро привітала всіх присутніх профспілчан та їх дітей з Новорічними та різдвяними святами.

Із великим захопленням та цікавістю діти, молодші школярі та їх батьки спостерігали за зимовими пригодами своїх улюблених казкових героїв. Їх всіх зібрав в цей святковий день у фойє і на сцені Дід Мороз, в ролі якого багато  років виступає Коломієць Василь Пилипович, голова культурно-масової комісії міськкому профспілки та багато інших добре знайомих малятам казкових персонажів.

Артисти-аматори, хореографічні колективи, вокальні ансамблі, окремі виконавці Кіровоградського обласного дитячо-юнацького центру показали свою високу майстерність, творчість, фантазію. Всі вони зачарували музичним колоритом, яскравими костюмами, дивними дитячими талантами. Після закінчення святкової програми діти та їх батьки фотографувались із Дідом Морозом біля яскравої новорічної ялинки.

Завдяки постійному завчасному піклуванню міськкому профспілки про своїх членів у первинних організаціях профспілки, кожний маленький учасник цих новорічних свят отримав солодкий новорічний подаруночок та вітання від Діда Мороза і костюмованих казкових перimage035сонажів.

Хочеться подякувати адміністрації і трудовому колективу обласної філармонії, обласного дитячо-юнацького центру, всім тим, хто підготував і приймав участь у підготовці та проведенні цієї святкової новорічної казкової програми для дітей працівників освітянської галузі міста і побажати всім  нових творчих успіхів і звершень. Хай всім нам щастить в Новому 2016 році!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.