Молодіжна рада ФПУ – нові завдання та виклики сьогодення

molodkachНа початку жовтня в Києві відбулося засідання Молодіжної ради ФПУ, на якому заслухано звіт про діяльність виконкому Ради за останній рік та визначено пріоритетні дії профспілкових молодіжних організацій у контексті виконання резолюції VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок».

На засіданні обрано нового голову Молодіжної Ради ФПУ. Ним став Антон Смородін – представник Профспілки авіабудівників України, голова первинної профспілкової організації Державного підприємства «Завод 410 цивільної авіації».

Обговорено Стратегію діяльності ФПУ на 2016-2021 роки «Європейський вибір» та резолюцію VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок». Ухвалено рішення Молодіжної ради з реалізації молоддю зазначених документів.

Загалом члени Молодіжної ради провели два пленарних засідання, стали учасниками семінару-тренінгу з формування команди, створення оргкомітету та проведення колективних дій профспілок, організованого модераторами Чернігівського навчально-методичного центру профспілок та активними учасниками інформаційного пікету, організованому до Всесвітнього дня дій за гідну працю.

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.