Атестація навчальних закладів

image058

Атестація навчальних закладів – це основна форма державного контролю за діяльністю навчального закладу, яка проводиться не рідше одного разу на 10 років. За наслідками атестації визначається ефективність роботи навчального закладу відповідно до державних стандартів, результативності навчально-виховного процесу, аналізу потенційних можливостей навчального закладу та ступеня її реалізації.

image056Експертна комісія, до складу якої входять представники Профспілки працівників освіти і науки України, ретельно вивчає стан матеріально-технічного, кадрового, навчально-методичного забезпечення; організацію та здійснення навчально-виховного процесу тощо.

image060В жовтні-грудні 2015 року атестувались трудові колективи ЗОШ І-ІІІст. № 2, ДНЗ № 21 «Струмочок», ШЕВ «В гостях у казки», працівники яких є членами Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки України. Ці колективи достойно пройшли всі етапи атестації та отримали свідоцтва встановленого зразка. Міська організація профспілки щиро вітає працівників атестованих закладів і бажає успіхів у подальшій роботі.
image063

Bookmark the permalink.

Comments are closed.