Атестація навчальних закладів

image043

Одна з форм державного контролю за діяльністю навчального закладу це атестація, яка проводиться не рідше одного разу в десять років.
В березні атестувався ЦДЮТ «Центр-Юність».

image045Експертна комісія, до складу якої входять і представники Профспілки працівників освіти і науки України, ретельно вивчає стан матеріально-технічного, кадрового, навчально-методичного забезпечення, організацію та здійснення навчально-виховного процесу, дію колдоговірного процесу, тощо.

Колектив «Юності» провів презентацію закладу під час якої адміністрація та керівники гуртків продемонстрували свою роботу за численними напрямками. Це і художньо-естетичне виховання, спортивні секції, радіо гурток. Приємне враження залишив стан приміщень ЦДЮТ та його естетичне оформлення. Соціальна захищеність працівників закладу здійснюється згідно колективного договору, у
кладеного між адміністрацією та профспілковою організацією «Центру-Юність».

image047ЦДЮТ «Центр-Юність» приймає активну участь у громадському житті. Гуртківці беруть участь у всіх заходах, що проводяться у селищі Новому. Скарбничку ЦДЮТ кожного року поповнюють нагороди з міських, обласних та Всеукраїнських змагань і конкурсів.

Колектив центру має великі плани розвитку закладу на майбутнє. Тож бажаємо йому достойно пройти атестацію і втілити всі задуми у життя.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.