Лист 25.04.2024 № 138 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці про зобов’язання щодо протидії мобінгу в колективному договорі.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України     міста Кропивницького надає  інформацію Управління Держпраці про зобов’язання щодо протидії мобінгу в колективному договорі.

              Згідно Закону України «Про колективні договори і угоди», у таких договорах встановлюються взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин, зокрема, заходи, спрямовані на запобігання, протидію та припинення мобінгу (цькуванню), а також заходи щодо відновлення порушених внаслідок мобінгу (цькування) прав.

Першим кроком для вирішення будь-якої проблеми є її визнання. Тож прийняття на підприємстві політики недопущення мобінгу у всіх формах його прояву є дієвим заходом протидії цькуванню на робочому місці.

Працевлаштувавшись на підприємство та ознайомившись з відповідною політикою працівник буде чітко розуміти, які дії та ситуації є не прийнятними в даному трудовому колективі.

Голова МК профспілки                                     Олександр ДЗЮБА

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.