45-а обласна науково-практична конференція «Місячник молодого вчителя»

image004Березень 2016 року для профспілчан Кіровограда знаменується участю у 45-й обласній науково-практичній конференції «Місячник молодого вчителя». За традицією зльоти молодих вчителів проводяться в Кіровограді за ініціативи  Кіровоградського обкому профспілки працівників освіти і науки України та видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського, педагогічна спадщина якого спонукає освітян сьогодення до ініціативи та творчості у формуванні громадського суспільства, прагненні до знань, самовдосконалення.

image006В Кіровоградській міській організації профспілки працівників освіти і науки України місячник розпочався з поїздки до Павлишської школи, директором якої багато років працював В.О.Сухомлинський та педагогічно-меморіального музею В.О.Сухомлинського. Делегація молодих освітян закладів освіти міста вклонилася пам’яті Великого Вчителя, його життєдайній мудрості. Як рідних, зустрічали молодь Кіровограда у педагогічно-меморіальному музеї В.О.Сухомлинського.

image008Музей розташований у приміщенні Павлишської школи, яку 22 роки незмінно очолював Василь Олександрович. Молоді спеціалісти оглянули педагогічну документацію школи 50-60-х років, певну частину творчих матеріалів учителів та учнів, рукописи до літературних та науково-педагогічних праць Василя Олександровича, особисті документи педагогів.

Нині фонд музею має 21738 одиниць збереження, загальна експозиційна площа складає 230 м.кв. image011Експозиція музею поділяється на дві частини. Перша частина – педагогічна (три експозиційні зали, де експонати розміщені за хронологічним принципом). Друга – меморіальна (службовий кабінет і квартира сім’ї Сухомлинських).

Молоді освітяни Кіровограда переглянули хронікально-документальний фільм, «Серце віддаю дітям». Після цього делегація кіровоградців оглянула шкільну садибу, кілька приміщень навчального призначення, шкільний сад, «зелені класи».

image010

Bookmark the permalink.

Comments are closed.