Профспілки наполягають на зустрічі з місією МВФ

swanke_001_image001Відповідний лист голова Федерації профспілок України Григорій Осовий направив 31 жовтня 2016 року постійному представнику Міжнародного Валютного Фонду в Україні Жерому Ваше. В листі зазначено, що останнього часу, переговори Уряду з МВФ проходять повністю за закритими дверима. Всеукраїнські профспілки, які представляють інтереси 6 мільйонів працівників, позбавлені права висловити свою точку зору.

Переговори Уряду з МВФ проходять повністю за закритими дверима

Місія, яка приїде на початку листопада, займеться двома речами: вона проведе переговори щодо третього перегляду програми співпраці та проведе консультації стосовно тих статей програми, які підлягають виконанню в 2016 році. Попередньо оприлюднені меморандуми викликають серйозні занепокоєння у профспілок, так як безпосередньо впливають на соціальні стандарти та економічне становище мільйонів робітників та їх сімей. Саме тому ФПУ наполягає – її представники мають бути залучені до процессу переговорів, а самі переговори повинні стати прозорими.

Також у листі зазначено, що профспілки України готові відстоювати своє право бути почутими, навіть у форматі пікетування представництва МВФ під час приїзду місії в Україну.

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.