Положення про міський етап Всеукраїнського конкурсу на кращого профспілкового лідера-жінку

ПОЛОЖЕННЯ

про міський етап Всеукраїнського конкурсу на кращого

профспілкового лідера-жінку

  1. Мета конкурсу:

1.1. Конкурс на кращого профспілкового лідера-жінку щорічно проводиться з метою підвищення ролі-жінки в профспілковому русі, виявлення і підтримки кращих жінок-профспілкових працівників різного рівня, виховання на їх прикладі молодих профспілкових кадрів, формування суспільної думки щодо престижу роботи в профспілкових органах, створення здорового мікроклімату в трудових колективах закладів освіти міста та виконання постанови Президії ФПО від 24.10.2007р. № П-36-6 “Про участь у Всеукраїнському конкурсі на кращого працівника лідера-жінку” , обкому та міськкому профспілки працівників освіти та науки України та реалізовуючи Програму дій міської організації профспілки у сфері захисту духовних інтересів трудящих, на подальшу активізацію.

  1. Критерії оцінки в номінаціях конкурсу.

2.1.   Вирішення проблемних питань соціального розвитку організації, поліпшення умов праці, матеріально-побутового, медичного обслуговування працівників; вирішення соціально-економічних питань, визначення й затвердження переліку та порядку надання працівникам соціальних пільг.

2.2.   Вирішення питань оплати праці працівників: форм і системи оплати праці, розцінок, тарифних сіток, схем посадових окладів, умов запровадження та розмірів доплат, премій, винагород, компенсаційних виплат.

2.3.   Наявність та стан виконання колективного договору.

2.4.   Здійснення громадського контролю за виконанням роботодавцем законодавства про працю та охорону праці, за забезпеченням безпечних і нешкідливих умов праці, правильним застосуванням установлених умов оплати праці, вимагання усунення виявлених недоліків.

2.5.   Організація виконання кошторису первинної профспілкової організації.

2.6.   Участь у проведенні колективних профспілкових акцій, організація організаторської та роз’яснювальної роботи в первинній профспілковій організації.

2.7.   Збереження та примноження профспілкового майна.

2.8.   Наявність публікацій у періодичній пресі.

2.9.   Вік, професія за фахом, трудовий стаж, освіта, нагороди, відзнаки.

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.