Профспілки проти тарифних підвищень

image033Рада федерації профспілок України ухвалила рішення про Всеукраїнську попереджувальну акцію протесту, яка відбулась 06.07.2016р. Дії профспілок були спрямовані на підтримку працюючих людей в умовах підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги. Профспілки не вимагають чогось надзвичайного. Лише виконання законів України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про соціальний діалог в Україні», «Про ціни і ціноутворення», «Про житлово-комунальні послуги».

image041Адже останнім часом приймаються рішення про підвищення тарифів без обговорення зі сторонами соціального діалогу. Зростання цін на енергоносії не супроводжується адекватним зростанням доходів громадян. І в першу чергу – заробітної плати.

Профспілки неодноразово звертались до уряду Верховної Ради з вимогою підвищити розміри прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати, мінімальної пенсії. Уряд ухиляється від соціального діалогу та соціального пошуку потрібних людям рішень. Профспілки вступають у колективний трудовий спір, висувають трудовий ультиматум Кабінету Міністрів та вимушені йти на проведення акцій протесту.
image0395 image031image037

Н. Петрова,

голова підкомісії соціального захисту МК профспілки

Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.