Розпочалися всеукраїнські змагання з шахів серед освітян – членів Профспілки

8 грудня 2016 року у Києві розпочалися всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України. Участь у заході беруть команди із тринадцяти регіонів України.

У заході беруть участь команди, делеговані організаційними ланками (територіальними організаціями) Профспілки. Учасники команд – працівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, вищих навчальних закладів та установ галузі освіти, які є членами первинних профспілкових організацій Профспілки. Загальна кількість учасників – понад 70 осіб.

Змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки – це відкритий захід, який проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, сприяння їх інтелектуальному розвитку, підвищенню трудової та творчої активності, розвитку фізичної культури та спорту в освітянському середовищі, організації змістовного відпочинку та дозвілля.

В урочистій церемонії відкриття шахового свята взяли участь заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко, відповідальні працівники апарату ЦК Профспілки, судді, тренери команд.

Любов Гарбаренко привітала освітян й побажала учасникам цього інтелектуального виду спорту – цікавої гри, успіхів та нових перемог для подальшої участі у міжнародних олімпіадах.

Турнір триватиме з 8 до 10 грудня і проводиться відповідно до Правил Шахової гри ФІДЕ (для активних шахів) за регульованою швейцарською системою у 9 турів із контролем часу – 30 хвилин на всю партію кожному учаснику.

Завданнями змагань є:

– популяризація шахів серед працівників галузі освіти;

– підвищення рівня спортивної майстерності шахістів; виявлення талановитих та найсильніших спортсменів – шахістів галузі;

– залучення працівників галузі освіти до занять фізкультурою і спортом;

– встановлення і зміцнення дружніх стосунків між членами Профспілки.

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.