Шановні освітяни!

    З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найщиріші вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!
    Великдень – одне з найстаріших свят, у всі часи воно символізувало чудесне відродження життя, пробудження сплячого світу і його розквіт з новими силами і яскравими фарбами. Син Божий воскрес, і людство радіє, бо це свято надії, яке надихає наші серця сподіваннями на щасливе прийдешнє, дарує життєвий оптимізм і духовні сили.

   Цей Великдень є особливим. Його велич, значення й дух по-новому постають перед нами в складні часи випробувань для українського народу. Нехай світло Великодня, свята спасіння світу та кожного з нас осяє кожну українську оселю надією та вірою.   Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!
   У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.
                                                                                         Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

                                                                  Голова МК профспілки                                               О. Дзюба

Bookmark the permalink.

Comments are closed.