Свято весни, праці й миру – 1 Травня!

Шановні освітяни!

   Прийміть щирі вітання з 1 Травня, святом Міжнародної солідарності трудящих, святом вільної праці, весни та надій на краще майбутнє.
   1 травня – це свято єднання всіх тих, хто розумом і талантом створює головні цінності на Землі, тих, хто своєю щоденною працею формує завтрашній день, тих, хто дбає про благополуччя і процвітання нашого міста та України в цілому.

Тож нехай у ці теплі весняні дні світ навколо вас, шановні освітяни, наповнюється світлими почуттями та новими планами. Нехай у кожного з нас завжди буде улюблена справа, яку подобається робити, повага колег, задоволення від відмінних результатів праці, достойна заробітна плата, а Першотравень буде символом нашої взаємної підтримки і спільної боротьби за гідне сьогодення, за краще майбутнє.
Бажаю вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань. Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року!
Профспілка завжди буде стояти на захисті інтересів своїх спілчан, демократії, соціальної справедливості та працювати з людьми і для людей!!!

                                                                    Голова МК профспілки                                       О. Дзюба

Bookmark the permalink.

Comments are closed.