«Зупинемо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Головам ППО

Про проведення Дня охорони праці. Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні під девізом „Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя ” на своєму засіданні прийняв Звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, профспілок, роботодавців, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ, організацій.Надсилаємо зазначене Звернення та контрольний перелік заходів для практичної їх реалізації з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби С0VSD-19 на робочих місцях.
Просимо забезпечити активну участь Вашої профспілки, профоб’єднання, кожної первинної профспілкової організації у цій важливій справі – протидії пандемії заради збереження здоров’я та життя кожного працівника і суспільства в цілому.
Дата цьогорічного проведення завершального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима Дітей» у зв’язку з епідемією С0VSD-19, буде визначатися після завершення карантинних обмежувальних заходів.
Необхідні матеріали розміщені також на сайті ФПУ.
Інформацію про цікаві проведені заходи, пропонуємо крім інших ЗМІ, розміщувати на сайті ФПУ, на сторінці ФПУ у Фейсбуці, і в газеті «Профспілкові вісті».

ЗВЕРНЕННЯ

КОНТРОЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Завантажити (PDF, 472KB)

Завантажити (PDF, 47KB)

Завантажити (PDF, 461KB)

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.