Українці розповіли, що їм допомагає добре працювати

89% українців стверджують, що дружня атмосфера в колективі – найважливіший фактор продуктивної роботи.

Кожному третьому працюючому українцю подобаються живі квіти на робочому столі, ще третину надихають на значні кар’єрні досягнення сувеніри та статуетки. Втім, сприятливий робочий простір – це не лише наявність улюблених речей на столі, але і якість взаємодії з колегами. Таку інформацію подає експертно-аналітичний центр HeadHunter Україна.

Згідно з результатами нещодавнього онлайн-опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, 89% респондентів стверджують, що дружня атмосфера в колективі таки суттєвий фактор продуктивної роботи. Кожен шостий респондент зазначає, що керівництво компаній, в яких вони працюють, схвально ставиться до ініціативи облаштовувати робочі місця на свій розсуд.

Проте 74% вказують, що роботодавцю все одно, за яким столом сидить підлеглий. Головне, щоб співробітники якісно й продуктивно працювали. І тільки 7% опитаних відзначили, що їм не дозволяють облаштовувати свої робочі місця особистими речами і будь-якими сторонніми предметами. Зокрема, це може бути обумовлено специфічним дизайном приміщення або тим, що сторонні предмети на робочому столі можуть відволікати співробітників і заважати сконцентруватися на роботі.

Із загальної кількості респондентів, які мають можливість облаштовувати своє робоче місце особистими речами, кожен третій стверджують, що віддає перевагу живим квітам.

Крім рослин, українцям подобається прикрашати свій робочий стіл статуетками або сувенірами. У той же час, кожному восьмому респонденту до душі розміщувати фотографії, щоб мати можливість час від часу перезавантажуватися, згадуючи про приємні моменти з життя або милуючись рідними людьми.

Як показує опитування, для переважної ж більшості людей не тільки улюблені речі створюють сприятливу атмосферу на роботі. Велике значення мають теплі стосунки в колективі. Адже лише для 10% опитаних атмосфера в установі чи компанії та особливості взаємодії її співробітників не мають особливого значення.

Нехай вам працюється легко і продуктивно!

 

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.