Вітаємо з ювілеєм!!! Або 75 років юності…

pzdn1image001В час, коли земля вкривається осіннім падолистом, святкує свій прекрасний ювілей шанований всіма та відданий своїй справі вчитель від Бога, майстер спорту СРСР з важкої атлетики,  ветеран праці – Михайлов Михайло Анатолійович.

Його доля пронизана любов’ю до своєї багатогранної діяльності, добра й щоденної праці задля процвітання Центру дитячої та юнацької творчості «Центр-Юність». Його основними рисами можна відзначити мудрість й справедливість у ставленні до своїх колег та вихованців, невичерпна сила й енергія у зміцненні матеріально-технічної бази закладу.

Обіймаючи не одну керівну посаду він зробив чимало добрих справ. На разі Михайло Анатолійович є досвідченим викладачем «Центру-Юність». Гуртківці із задоволенням відвідують заняття з атлетичної гімнастики. А молоді спеціалісти переймають педагогічний досвід. Також він являється керівником єдиного в області радіо гуртка.

Разом з осінньою позолотою відлетіла у вирій 75 річниця Михайла Анатолійовича. Та ми впевнені, що сил та наснаги вистачить ще не на один десяток літ.

Осипаються дні пелюстками,
Непомітно спливають роки.
Не сумуйте, гордіться літами,
Бо не марно прожиті вони.
Щоб спокій і мир панували в родині,
Щоб щастя всміхалось при кожній годині
Нехай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога,
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Здоров’я міцного, щастя без краю,
Усього найкращого ми Вам бажаєм!

Вітаємо Вас з ювілеєм!

Здоров’я Вам міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Бажаємо зберігати творчий ритм, отримувати задоволення від життя. Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас, шановний ювіляре!

З повагою – дружна родина колективу ЦДЮТ «Центр-Юність»!!!

Tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.