З першотравнем! Вітаємо зі святом весни та праці!

Шановні спілчани, освітяни!

Бажаємо, щоб цей святковий день подарував Вам весняно-літнього настрою, здоров’я, миру й любові у Вашій родині у наступних та усіх життєвих дорогах.

Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем людей праці — 1 Травня!

У ці святкові першотравневі дні весна, як ніколи, пахне свіжістю, ніжністю, оптимізмом. Вона разом з нами радіє квітучим садам, свіжій зелені посаджених грядок, посмішкам людей. Першотравень завжди був і залишиться світлим і радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще. Цей день однаково люблять усі покоління, і він по праву вважається всенародним. Для людей старших Першотравень, як і раніше, символізує трудову доблесть, а для молоді — животворну силу природи, право на працю, віру в безмежні можливості людини та світле майбутнє. Не втратила на сьогодні актуальність й ідея солідарності, бо тільки об’єднавши свої зусилля наш талановитий і працелюбний народ якнайшвидше досягне щасливого й заможного життя.

Я певен, що загальна робота на добро Батьківщини принесе кожному з нас реальну користь і благополуччя! І вічне гасло «Мир! Праця! Травень!» має і сьогодні для нас особливу цінність, є запорукою здійснення намічених планів і успішного розвитку нашого міста та всієї країни.

Нехай ці святкові дні дадуть усім новий заряд бадьорості й оптимізму. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, добра, щастя, прекрасного весняного настрою, плідної праці та всесильної любові до життя!

З повагою,
голова Кіровоградської міської організації профспілки
працівників освіти і науки України                                                                               Дзюба Олександр Віталійович

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.