Зі святом – Воскресіння Христового!

Шановні друзі, освітяни, колеги!

     Від імені Міської організації профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького і від себе особисто щиро вітаємо вас зі святом – Воскресіння Христового!

   У мирний час за доброю українською традицією ми звечора відвідували Великоднє богослужіння,  під передзвін церковних дзвонів та спів пасхальних пісень освячували паски, крашанки та все принесене в пасхальних кошиках,  зустрічались з родиною, друзями за святковим столом  і вітали одне одного традиційним «Христос Воскрес!» – «Воістину Воскрес!»…

    Але одна страшна лютнева ніч змінила нас, змінила нашу свідомість, змінила всю Україну. росія розпочала повномасштабну війну проти України. Війну, яка принесла біль, жах, страждання, смерть, втрати…

   Але дух нації не вбити! Війна як ніколи об’єднала всіх українців, які є незламними у своїй боротьбі за правду, свободу, рідну землю.

   Тож нехай Великдень принесе кожному з Вас здоров’я, душевний спокій, злагоду, віру, надію, любов та Перемогу! Нехай Господь захистить кожну українську родину та наших мужніх воїнів від ворожих куль!

    Україна вистоїть! Ми все відбудуємо та відновимо! Слава Україні! Христос Воскрес! Воскресне Україна!

Голова МК профспілки                                                                                      О. Дзюба

 

 

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.