Запрошуємо на відпочинок у королівство тиші та спокою!!!

Завітайте до мальовничого куточку Рівненщини, який знаходиться в 35 км від міста Рівне, серед хвойного лісу на березі озера. За рівнем медичного обслуговування та можливостями надання кваліфікованих послуг для поліпшення стану здоров’я людей санаторій «Червона калина» є багатопрофільним медичним закладом.

Санаторій « Червона калина» надає лікувальні послуги з оздоровлення людям, що страждають на захворювання серцево-судинної, нервової, дихальної систем, органів руху та опори, шлунково-кишкового тракту. Для цього в оздоровниці існує великий спектр як традиційних, класичних, так і народних методів лікування. У нас широко використовується фітотерапія, створений та гарно оформлений місцевими умільцями фітобар. Тут готують відвари з лікувальних трав, вітамінні компоти, морси, свіжовичавлені соки, лікувальні настоянки. Функціонує відділення фітопаротерапії, так звана фітодіжка, – цілюща комплексна методика оздоровлення та самозцілення організму. Є ще в санаторії інфрачервона термокамера та фінська сауна. А скільки задоволення й користі приносить лікування нагрітим житом та загальні обгортання. В якості немедикаментозних методів лікування в санаторії успішно використовується гірудотерапія – лікування медичними п`явками та бджоловжалення – лікування апітоксином.

При захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення і сечостатевої сфери розроблені ефективні методики грязе- та глинолікування.
Враховуючи, що переважна більшість людей сьогодні потерпають від стресових ситуацій та їх наслідків у вигляді різних розладів центральної нервової системи, їх реабілітацію в санаторії проводять із застосуванням процедур апітерапії, стоунтерпії, аромотерапії та ін.

Велике значення в реабілітаційних комплексах мають методики водолікування. Так,в бальнеологічному відділенні широко застосовується йодобромні розсоли місцевого родовища, а також перлинні, сольові, ароматичні, хвойні, бішофітові, озонові, вуглекислі ванни та ін. У басейні знаходиться спеціально обладнаний “водопад” для масажу хребта, а також вмонтовані форсунки для підводного масажу тіла та ступнів. До послуг відпочиваючих два кабінети підводного душу-масажу та процедури гідрокінезотерапії в басейні з йодобромною водою.

За сучасними технологіями побудована з соляних блоків спелеокамера, де лікувальним чинником слугує мікроклімат соляних шахт, який є незамінним для лікування органів дихання та серцево-судинної системи.

Окрасою санаторію є свої цілющі джерела мінеральної води. З одного джерела отримуємо йодобромну воду з мінералізацією 37 гр. солей на 1 літр рідини, вказана вода застосовується у вигляді ванн при комплексному лікуванні захворювань серцево-судинної та периферійної нервової системи, а також при захворюваннях опорно-рухового апарату. Корисна вона також при запаленнях жіночих статевих органів, урологічних та деяких захворюваннях шкіри. Друге джерело – хлоридно-натрієва вода, її мінералізація становить 10 грамів солей на літр води. Ця вода подібна до Миргородської, але тут вона навіть міцніша, її п’ють ті, хто страждає на хронічні гастрити з нормальною та пониженою секреторною функцією, хронічні коліти неспецифічного характеру, панкреатити, а також при інших захворюваннях органів травлення. Для цього в санаторії створений сучасний бювет .

В оздоровниці працюють лікарі переважно вищої та першої категорії. Серед них терапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дієтолог. Крім того, пацієнтів консультують уролог, гінеколог, отоларинголог, окуліст, рефлексотерапевт, нейрофізіолог, лікар-лаборант, лікар ультразвукової діагностики, травматолог, психолог.

Для високоякісного провадження лікувального процесу в санаторії працює клініко-діагностична лабораторія.
Сучасне медичне обладнання, лікарі та медичні сестри найвищої кваліфікації дозволяють утримувати лікувальний і діагностичний процес на найвищому рівні. Разом з тим колектив оздоровниці постійно працює над вдосконаленням лікувального процесу та підвищенням якості надання послуг.

МЕТОДИКИ НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ЯКІ ВПРОВАДЖЕНІ В САНАТОРІЇ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»:
ГЛИНОТЕРАПІЯ
– методики зовнішнього ( глиняних аплікацій та аплікацій з додаванням бджолиного підмору, глиняних коржів, ванн, загальних глиняних обгортань) та внутрішнього (глиняні коктейлі) застосування білої та голубої глини
АПІТЕРАПІЯ
– біорезонансна апітерапія (оздоровчі процедури в будиночках над вуликами)
– аероапітерапія (дихання вуликовим повітрям)
– бджоловжалення
– загальне медове обгортання
– мед до фіточаю – добова моно доза – 70 г
ФІТОТЕРАПІЯ (лікувальні фіточаї)
ФРЕШОТЕРАПІЯ – вживання свіжовичавлених соків (овочевих та фруктових)
ВІТАМІННІ ДОБАВКИ, НАСТОЯНКИ
ЛІКУВАННЯ НАГРІТИМ ЖИТОМ
НЕТРАДИЦІЙНІ ВИДИ МАСАЖУ (медовий масаж, масаж на сіні, рефлекторний масаж)
МЕТОДИКА «ІСПАНСЬКИЙ ПЛАЩ»
ПСАМОТЕРАПІЯ – лікування нагрітим піском
ЛІКУВАННЯ НАГРІТОЮ СІЛЛЮ
СОЛЬОВИЙ ПІЛІНГ
СПЕЛЕОТЕРАПІЯ – лікування мікрокліматом соляних печер
СТОУНТЕРАПІЯ – комбінована методика класичного масажу, масажу нагрітим камінням та рефлексотерапії
ГІДРОТЕРАПІЯ – забезпечення основної складової здоров`я – вживання якісної структурованої води
ГІРУДОТЕРАПІЯ – лікувальна методика з використанням п`явки медичної
ОЗДОРОВЛЕННЯ ПАРОЩЕНОЮ ПШЕНИЦЕЮ
Доцільність призначення та обсяг будь-якої лікувальної процедури визначається лікарем.

Контактний телефон: (0362) 460942
Завантажити прайс: prays-2017.pdf [179,9 Kb]

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.