Звітно-виборна конференція в Міській профспілковій організації працівників освіти і науки України міста Кропивницького.

22 жовтня 2019 року  відбулася 34-та міська звітно-виборна конференція Міської профспілкової організації працівників освіти і науки України міста Кропивницького.  У конференції взяли участь з 59 обраних делегатів – 50. На конференцію були запрошені: начальник управління освіти Міської ради міста Кропивницького Костенко Лариса Давидівна, керівники закладів освіти, в роботі конференції взяла участь юрист  обкому профспілки Гостєва С.А.

Виступи делегатів, як і звітні доповіді міськкому профспілки і ревізійної комісії були аналітичними, конструктивними. Особлива увага акцентувалася на тому, що багато успіхів у роботі міської організації профспілки, перемог у конкурсах та відзнак на обласному і республіканському рівні досягнуто  завдяки злагодженому і результативному соціальному партнерству. Всі державні гарантії працівникам освіти надаються вчасно, у повному об’ємі. Міський голова міста Кропивницького  Райкович Андрій Павлович відзначений знаком ЦК профспілки « За соціальне партнерство».

Обрано шляхом прямого делегування міський комітет профспілки у кількості 56 осіб, ревізійну і постійно діючу мандатну комісії, 2 делегати на 21 обласну конференцію, прийнято постанову конференції, затверджено програму основних напрямків діяльності на період 2019 – 2023 роки та Положення про міську організацію профспілки у новій редакції. Міською звітно-виборною  конференцією   обрано  президію з 9 осіб.

Головою міської організації профспілки  обрано Дзюбу Олександра Віталійовича, заступниками голови на громадських засадах – Немикіну Ольгу Анатоліївну та Федорченко Тетяну Іванівну.

 

34 звітно-виборна конференція

Міської профспілкової організації працівників освіти і науки України

 міста Кропивницького

 

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.