23-й туристсько-спортивний зліт працівників освіти Кіровоградщини

З метою популяризації здорового способу життя, підвищення ефективності спортивного туризму та краєзнавства серед працівників освіти області на базі дитячого позашкільного оздоровчого закладу «Дружба» с. Войнівка Олександрійського району, з 20 по 22 вересня 2018 року відбувся 23-й туристсько-спортивний зліт працівників освіти області. Участь у змаганнях взяли команди з 21 району та ОТГ Кіровоградської області.

У відповідності до Програми зльоту відбулися змагання з спортивного орієнтування, проходження дистанцій «Крос-похід», «Командна смуга перешкод», цікаво та насичено була продемонстрована конкурсна програма, яка включала представлення команд, «Посвята в туристи», конкурс туристської пісні та ін. Кожна команда мала свою форму, емблему.

На урочистому відкритті зльоту учасників змагань привітали організатори зльоту в.о. голови Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Петров С.Ю., директор КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Лісота А.А. та почесні гості: голова Приютівської селищної ради Олександрійського району, радник голови обласної державної адміністрації Коломійцев А.О., в.о. начальника відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Михайленко С.Л.

Високий рівень підготовки продемонстрували команди міст Олександрії, Кропивницького та Бобринецької ОТГ, які у загальному командному заліку вибороли відповідно перше, друге і третє місця. Як завжди гідно виступили команди Петрівського, Олександрійського, Новоукраїнського та Знам’янського районів (серед кращих в першій десятці).

Варто відзначити команди, які вперше брали участь у змаганнях, зокрема Великосеверинівської, Соколівської, Новоукраїнської та Ганнівської ОТГ, в яких відчувається турбота та підтримка освітньої галузі керівниками громад в т.ч. щодо розвитку фізкультурно-спортивної роботи в педагогічних колективах, пропаганди здорового способу життя.

Приємно вразив виступ у конкурсній програмі команди Вільшанського району, яка вперше за останні роки взяла участь у обласному туристичному зльоті та за підсумками трьох конкурсів стала переможцем (доречи і у загальному заліку команда зайняла достатньо високе 9 місце).

Окремі слова вдячності за постійну підтримку протягом трьох днів змагань туристи висловили головам райкомів профспілки: Паскалю П.А. (Вільшанський р-н), Таровик О.І. (Новоукраїнський р-н), Мартюшиній Т.Г. (Олександрійський р-н), Горбанець Л.М. (Петрівський р-н) та головам міськкомів профспілки: Дзюбі О.В. (м. Кропивницький), Мельник Т.І. (м. Знам’янка), Слєті В.Я. (м. Олександрія) та члену президії, голові комісії зі спортивно-масової роботи Кіровоградського райкому профспілки Сібіберту Є.В. 

При проведенні конкурсної програми зльоту всі команди-учасниці продемонстрували не тільки свої спортивні досягнення, а й вміння змістовно організовувати своє дозвілля. 

Всі переможці в командних та особистих змаганнях нагороджені Грамотами, Дипломами, кубками, медалями та цінними подарунками придбаними за переважно рахунок коштів профбюджету обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

 

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.