День пам’яті і примирення та 75 річницю Перемоги над нацизмом у Європі

Шановні освітяни! 

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 75 річницю Перемоги над нацизмом у Європі.
Травневі дні для всіх нас традиційно пов’язані з пам’яттю про події Другої світової війни. Вони завжди викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих українців 1939 – 1945 років.

Сьогодні як і колись у 40-х роках, ми знову змушені боронити власну землю. І останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. І сучасні учасники АТО – гідні онуки та правнуки героїв Другої світової.
Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто захищав нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну. Пишаймося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора, які щохвилини та щомиті готові захистити наші родини, нашу з вами Україну.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній українській родині!

                                                      Голова МК профспілки                                                                      О. Дзюба

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.