Сучасна жінка – лідер, яка вона? (Шутова Світлана Миколаївна)

image035

Слабкі, чарівні, вимогливі та відверті. Вони очолюють країни та уряди, борються з тероризмом та економічною кризою, командують арміями та впливають на хід історії, проте завжди залишаються жінками. Вони щодня поряд з нами – вихователі, касири, вчителі та лікарі. Водночас турботливі мами, кращі подруги та кохані жінки. Не всім дано осягнути наскільки важко буває часом поєднувати стиль розважливої ділової леді і звичайної жінки, яка завжди прагне бути гарною.

Проте, сьогодні пропонуємо познайомитись зі справжнім взірцем жіночності.

Шутова Світлана Миколаївна – працює в Центрі дитячої та юнацької творчості «Центр – Юність» Новенської селищної ради завідуючою художньо-естетичним відділом з 2014 року та керівником гуртка «Скринька фантазій». З вересня 2011 року обрана заступником голови профспілкової організації закладу. Вона чудова донька, мама та подруга.

Своєю працею, громадською активністю заслужила неабиякий авторитет серед колег. Сприяє створенню у колективі здорового морально – психологічного клімату та зміцненню виробничої та трудової дисципліни в закладі.

На базі дитячого центру разом з міською профспілковою організацією двічі допомагала організовувати та проводити семінар для голів профспілкових комітетів закладів освіти м. Кіровограда. Світлана Миколаївна допомогла організувати колектив центру для участі в державній програмі з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві, за підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні та тренінгу з проблеми «Запровадження гендерних підходів у діяльність позашкільного навчального закладу», який проходив на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості у січні 2011 року.

Як педагогічний працівник зі стажем, особливу увагу приділяє роботі молодих спеціалістів, які прийшли працювати після закінчення вузів. Результатом цього є перемога на міському конкурсі «Міс Освіта – 2013» Лісун О.С., у 2012 році на цьому ж конкурсі ІІ місце та звання «Міс інтелектуальність» отримала Пузирьова Катерина.

Під чуйним керівництвом Світлани Миколаївни молодий спеціаліст Олена Лісун у 2015 році стає дипломанткою ІІ ступеню міського літературно-мистецького огляду-конкурсу художніх колективів та виконавців первинних профспілкових організацій закладів освіти міста, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

За плідну працю та професіоналізм Світлана Шутова неодноразово нагороджувалась грамотами ЦДЮТ «Центр-Юність», Новенської селищної ради, Кіровською районною у місті Кіровограді ради та управлінням освіти Кіровоградської міської ради. Шутову Світлану Миколаївну з впевненістю можна назвати творчою особистістю. Вона гарно вишиває як нитками, так і бісером. Уміло виплітає з бісеру гарні квіти, дерева та прикраси.

На заняттях гуртка «Скринька фантазій» передає усі вміння гуртківцям. Протягом підготовки і проведення вона пробуджує в дітей бажання творчо мислити, дає їм можливість виявити самостійність та індивідуальність, сприяє загальному їх розвитку. Світлана Миколаївна завжди шукає шляхи, щоб викликати у дітей живий інтерес до виконання завдання і тому для цього використовує різні методи та підходи.

Вже з першого року навчання вони мають можливість не тільки навчатись, але й демонструвати свої вміння і навички на звітних та святкових виставках нашого Центру та міста, де неодноразово ставали переможцями.

Світлана вправно вив’язує одяг та іграшки гачком й спицями не тільки собі, а й своїм дітям, та знайомим. Також захоплюється вирощуванням орхідей. Їх нараховується більш, ніж тридцять різновидностей. Гостюючи у Світлани, милуєшся різнобарвним цвітінням орхідей та мимоволі з’являється асоціація з перебуванням в райських садах. Світлана любить виїжджати на риболовлю, хоча це не є суто жіночим захопленням. Проте відпочинок завжди вдасться на славу, якщо в компанії поруч ця життєрадісна людина.

Ще має одне велике захоплення – фотографія. Вона полюбляє фотографувати природу, пейзажі, архітектуру. А останнім часом друзі та знайомі, дивлячись на її гарні роботи, запрошують фотографувати навіть такі визначні події, як дні народження та весілля.

Світлана Миколаївна виховує двох синів – Єгора та Іллю. Старшому сину Єгору виповнилося 12 років, молодшому Іллі 7 років. Виховуючи у дітей любов до своєї Батьківщини, Світлана Миколаївна з синами намагається відвідувати видатні місця України. За останні 5 років побували у таких місцях, як природний заповідник «Софіївка» (м.Умань), парк «Веселі Боковеньки», Хутір «Надія», м. Львів, мис Тарханкут та екскурсійний тур по містах Південного берегу Криму, парк «Олександрія» (м. Біла Церква), замок «Паланок» (м. Мукачево), солоні озера у м. Солотвіно, Шаянські озера, озеро Світязь, «Чорна гора», Косінські термальні озера, музей козацької слави «Садиба Б.Хмельницького» (м. Чигирин), дуб Железняка, каскади у с. Злинка.

Тож, скажіть чи можете ви похизуватися друзями з такими різнобічними здібностями?.. А ми можемо!!!

Симчина О.В.,

голова ППО ЦДЮТ «Центр-Юність»

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.