Молодіжна рада ФПО обрала нового керівника

image037

10 березня цього року в приміщені малої зали Федерації профспілок Кіровоградської області відбулось чергове засідання Молодіжної ради ФПО. На засіданні були присутні керівники Федерації профспілок області (ФПО).

Було розглянуто декілька важливих питань стосовно соціального захисту молоді Кіровоградщини. Головним питанням стало обрання нового керівника Молодіжної ради, людини яка надалі буде вести за собою членів Молодіжної ради. Попередній керівник Молодіжної ради Сергій Бойко досяг віку 35 років, тому автоматично повинен залишити склад Молодіжної ради і продовжити свою роботу в цьому напрямку у якості радника.

Присутні запропонували для обрання на посаду декілька кандидатур. Після детального обговорення кожної з них, шляхом відкритого голосування, одноголосно була обрана Базилюк Олена Володимирівна.

Новий керівник молодіжної ради ФПО є членом Кіровоградського міського комітету профспілки працівників освіти і науки України (голова Н.Є. Дзюба) та працює вчителем початкових класів в НВО школа-ліцей № 19.Згідно порядку денного, був обговорений та затверджений план роботи на 2016 рік. Також було запропоновано декілька цікавих заходів для молоді, які будуть спрямовані на активізацію працюючої молоді та популяризацію профспілкового руху на Кіровоградщині.

Новообраний склад Молодіжної ради ФПО активно співпрацює з Федерацією профспілок області та відкритий для співпраці з органами влади та громадськими організаціями стосовно питань, пов’язаних зі студентською та працюючою молоддю у різноманітних напрямках.

Кіровоградський міський комітет профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає новообрану голову Молодіжної ради ФПО Базилюк Олену Володимирівну та бажає їй успіхів у роботі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.