Медичний персонал у школі

20 березня 2017 року Німецькапрофспілка працівників освіти і Німецька професійна спілка лікарів, які спеціалізуються на здоров’їдітей та юнацтва провели прес-конференцію, присвячену необхідності посилення присутностімедичного персоналу в школах.

Неухильно зростає поширеністьхронічних і важких захворювань, таких як діабет, алергія або рак, серед дітей іпідлітків, що обумовлює необхідність у медичній допомозі на місцях. Федеральнийзакон, що регламентує правила обігу ліків в школі, до цього часу не розроблено.

«Для задоволення потреб учнів івимог їх батьків, а також з метою забезпечення інклюзивності, викладачі берутьна себе обов’язки, які відносяться до «сірої» нерегламентованої сферизаконодавства, не володіючи при цьому належною кваліфікацією» – зазначає УдоБекман, голова профспілки освітян.

Профспілка працівників освіти іНімецька професійна спілка лікарів спільно заявляють, що завданням працівниківосвіти є надання освітніх послуг, а медична допомога, видача ліків тапроведення занять з профілактики захворювань – це компетенція медичногоперсоналу в школах.

Обидві профспілки закликаютьпоширити досвід вдалих пілотних проектів, які впроваджуються в двох федеральнихнімецьких землях, на загальнофедеральний рівень.

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.