Півжиття в рідному садочку

image063Тетяна Вікторівна Бевза працює помічником вихователя понад 20 років. Вона незамінна людина для дітей, які відвідують старшу логопедичну групу № 2 ДНЗ № 4 «Теремок». Незважаючи на те, що графік роботи помічника вихователя дуже щільний, а саме: отримати сніданок, накрити столи, прибрати, помити посуд, провести вологе прибирання в груповій і спальній кімнатах, допомогти вихователю в підготовці до занять, зібрати і вивести дітей на прогулянку, провітрити приміщення, перед обідом розстелити ліжечка і т.д. В цьому  великому списку обов’язків Тетяна Вікторівна не загубила своїх головних якостей характеру.

Вона уважна, терпима, акуратна, охайна. Дуже чуйна і доброзичлива людина, і разом з тим наполеглива, працьовита. Разом з вихователем групи Шумейко Іриною Анатоліївною, вона виховує у малюків самостійність, відповідальність,  душевність. І діти, все це відчувають. Тетяну Вікторівну дуже люблять і поважають не тільки вихованці, а й їх батьки, колеги.

Нещодавно Тетяні Вікторівні виповнилось 50 років. Колектив закладу від усієї душі вітає Тетяну Вікторівну з ювілеєм і бажає їй щасливої долі й здоров’я, у справах успіхів і процвітання, і щоб збувались усі побажання.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.