Стартував соціальний проєкт для молодих педагогів “Повір у себе!”

24.09.2021 року відбулося перше засідання мотиваційно-освітньої програми для молодого педагога в рамках соціального проєкту «Повір у себе»

 Всі заняття, які проводилися в рамках соціального проєкту «Повір у себе» були об’єднані однією суттєва темою – МОБІНГ! Адже ця проблема має глобальний характер як в суспільстві в цілому, так і в навчальних закладах зокрема.

На заході були присутні: голова міської організації профспілки освіти і науки України м. Кропивницького Олександр Дзюба, заступник голови обкому профспілки Світлана Гостєва, консультант центру МЦПРПП  Марина Сосновська, практичний психолог Ольга Руденко.

Ряд заходів, які відбулися в рамках проєкту були пізнавальні, доречні та корисні.

   Так, під час засідання круглого столу «Протидія цькуванню в педагогічному колективі»  Світлана Гостєва розповіла що таке мобінг, які існують його види, як захиститися від цькування і психологічного тиску на роботі та куди звернутися за допомогою.

Під час психологічного тренінгу «Проблеми та перспективи протидії мобінгу», консультант центру МЦПРПП Мрина Сосновська відпрацювала з учасниками уміння аналізувати, критично оцінювати педагогічні ситуації та вирішувати етичні дилеми, окреслила стратегії запобігання і протидії мобінгу, склала з учасниками алгоритм щодо попередження мобінгу, а також розробили пам’ятку «Стоп мобінг!»

Продовжила розкривати лідерські якості та внутрішній потенціалу молодих спеціалістів Ольга Руденко, практичний психолог. В процесі тренінгу учасники побачили зі сторони свої лідерські схильності, відчули переваги і труднощі лідерських позицій, визначили для себе свої сильні і слабкі сторони щодо лідерства в тих чи інших ситуаціях, оволоділи техніками лідерського впливу та згуртування групи, розвинули лідерські вміння.

Після завершення заходів усім учасникам було вручено сертифікати.

Ряд заходів було проведено в рамках проєкту “Повір у себе!”, що реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Програми «Активні громадяни» у партнерстві з ГО Агенція сталого розвитку “Хмарочос”, яка є регіональним партнером Британської Ради в реалізації Програми «Активні громадяни», а також Міської організації профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького.

Active Citizens Ukraine,

Британська рада в Україні” у партнерстві з Агенція сталого розвитку “Хмарочос”

Tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.