Лист №82 від 28.12.2016, секретарю Кіровоградської міської ради

Шановний Андрію Олександровичу!

Кіровоградська Міська профспілка працівників освіти і науки України повідомляє Вас про те, що Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова від 14 грудня 2016 року № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298», яка передбачає підвищення на 2 тарифні розряди посадових окладів та ставок заробітної плати всім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти.

Звертаємо Вашу увагу, що постановою передбачено різні терміни підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам, залежно від типів навчальних закладів та джерел їх фінансування.

З 01 січня 2017 року підвищуються посадові оклади та ставки заробітної плати усім педагогічним працівникам навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції, до яких належать загальноосвітні навчальні заклади.

Підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам інших типів навчальних закладів та установ освіти передбачено з 01 вересня 2017 року. Разом з тим, надано право органам місцевого самоврядування приймати рішення про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, зокрема дошкільних, позашкільних, професійно-технічних, методичних установ та інших, у більш ранні терміни.

Просимо Вашого сприяння у вирішенні питання щодо підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету з 01 січня 2017 року, та передбачити необхідні видатки у бюджеті міста на 2017 рік.

Постанова КМУ додається.

Голова МК профспілки                                                       О. Дзюба

Повна інформація тут Tabalovu (70 Кб, pdf) 

 

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.