Випускники шкіл не обмежені у виборі іспитів для ДПА та ЗНО

Вибір предметів випускниками шкіл для складання державної підсумкової атестації та ЗНО залежить лише від випускника та його планів щодо подальшого навчання, – повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Зокрема, в УЦОЯО наголошують, що у 2017 році як оцінки за державну підсумкову атестацію буде зараховано результати тестування з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання.

«Перший обов’язковий предмет для всіх учасників – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій предмет – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія», – йдеться у роз’ясненні центр оцінювання якості освіти.

Також у Центрі просять випускників і батьків звернути увагу на те, що для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України.

Таким чином, вибір предметів у 2017 році залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання, та аж ніяк не від профілю класу чи школи – наголошують в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.