Виїзний семінар керівників навчальних закладів міста Кропивницького на тему: «Взаємодія профспілок з адміністрацією навчальних закладів освіти міста Кропивницького»

24-25 жовтня  2019 року на базі «Волна» м. Світловодськ відбувся щорічний виїзний семінар керівників навчальних закладів міста Кропивницького на тему: «Взаємодія профспілок з адміністрацією навчальних закладів освіти міста Кропивницького».  Семінар  було проведено у форматі консультацій,  тренінгів та практичних завдань.

  Відкрив семінар голова Міської профспілкової організації працівників освіти і науки України міста Кропивницького Олександр Дзюба, який у своєму виступі наголосив  на значимості  первинок у вирішенні питань соціально-економічного та правового захисту спілчан, а також продемонстрував презентацію «Профспілка працівників освіти і науки України 100р. на захисті прав та інтересів освітян».

В роботі семінару взяла участь юрисконсульт обкому профспілки Світлана Гостєва, яка дала чіткі та конкретні відповіді на всі нагальні питання, які хвилювали учасників семінару, а також надала змістовні консультації всім бажаючим.

Друга частина семінару була практичною. Тренером семінару стала Олена Швець ГО «Інституту розвитку демократії та регіональних ініціатив». Яка щиро ділилася з керівниками навчальних закладів своїми знаннями, демонструючи презентацію «Франдрайзинг в освіті».  Важливою складовою тренінгу став аналіз та обговорення гендерної ситуації на ринку праці.

Впродовж семінару учасники не залишалися пасивними слухачами, а активно долучалися до обговорень та виконання практичних завдань, підготовлених виступаючими.

Щира вдячність від міського комітету профспілки та учасників Семінару Гостєвій Свтлані за надані консультації та  Швець Олені за цікаві тренінги.

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.