17 грудня 2019 року Всеукраїнська Солідарна акція протесту м. Київ.

  17 грудня 2019 року Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького у складі делегації від Кіровоградської області взяла участь у Всеукраїнській Солідарній акції протесту в місті Києві біля Верховної Ради України. Солідарна акція проводилася на підтримку вимог проти прийняття нового трудового законодавства без обговорення з профспілками та руйнації існуючої системи соціального захисту.

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ВІД ІМЕНІ 5 МІЛЬЙОНІВ СПІЛЧАН ВИМАГАЄ ВІД ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Й УРЯДУ

  1. Не допустити зниження трудових гарантій українського працівника, прийняття «рабського» ліберального трудового    законодавства. Забезпечити при реформуванні трудових відносин європейські стандарти колективного захисту прав працівників, гідні умови праці та її оплати.
  2. Зупинити законопроект Галини Третьякової №2584, який позбавляє працівника права на профспілковий захист при звільненні. Переглянути норми закону №2260, який надає право керівникам органів державної влади безпідставно звільняти держслужбовців і позбавляє їх профспілкового захисту.
  3. Призупинити імпорт електроенергії і вугілля та забезпечити збалансовану роботу енергоринку. Не допустити безпідставного закриття державних шахт та виплатити заборгованість шахтарям відповідно до закону № 2250 у сумі 1 млрд грн. Проводити своєчасні розрахунки за вугілля.
  4. Невідкладно повернути борги із заробітної плати понад 115 тис. працівників.
  5. Забезпечити збереження системи освіти, її кадрового потенціалу шляхом підвищення оплати праці викладачам та науковцям до рівня, передбаченого Законом про освіту.
  6. При запровадженні Програми медичних гарантій забезпечити належне фінансування для надання доступної і  якісної меддопомоги населенню,  підвищення  оплати праці медпрацівників та не допустити закриття закладів охорони здоров’я і масових  вивільнень  працівників.
  7. Кошти соціального страхування – ресурс для підтримки людей, а не платіжного балансу. Ми не маємо права допустити руйнації системи соціального захисту.
  8. Реальний прожитковий мінімум конституційна основа для зарплат і пенсій, а не показник статистики.
  9. Реформи та економічний розвиток спрямовувати на створення продуктивних робочих місць в Україні, а не за кордоном.

ЗАХИСТИМО РАЗОМ ЗАКОННІ

ПРАВА ТА ІНТЕРСИ ПРАЦІВНИКІВ!

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.