Лист №62 від 05.12.2016

ponlogo1 Керівникам  навчальних закладів

м. Кропивницький

Кіровоградської міської ради

Кіровоградська міська організація профспілки працівників освіти і науки України повідомляє Вас про слідуюче:

Згідно Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01 липня 1993 року № 3356-XІІ та змін до Закону від 28.12.2014 року № 77-VІІІ ст. 9. «Дія колективного договору, угоди». Колективний договір, угода набирають чинності з дня їх підписання представниками сторін або з дня, зазначеного у колективному договорі, угоді.

Після закінчення строку дії колективний договір, угода продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором, угодою.

Згідно ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», «Сфера укладання колективних договорів, угод» існує такий порядок укладання угод і колективних договорів:

  • на національному рівні – Генеральна Угода
  • на галузевому рівні – Галузеві Угоди
  • на територіальному рівні – Територіальні Угоди
  • підприємства, установи, організації – Колективний договір.

23 серпня 2016 року між Всеукраїнським об’єднанням професійних спілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України укладено Генеральну Угоду на 2016-2017 роки.

На даний  момент  23 листопада 2016 року підписана Галузева Угода на 2016 – 2020 роки між Центральним Комітетом профспілки працівників освіти і науки України та Міністерством освіти і науки України

Після підписання Галузевої Угоди проводиться переговори та підписання на основі Галузевої Угоди – Територіальної Угоди, а на основі Територіальної угоди – Колективні договори у закладах освіти міста.

Виходячи з цього Ваш Колективний договір чинний до прийняття нового колективного договору.

 

Голова МК профспілки                                                                                     О. Дзюба

Tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.