Побажання з 8 березня


image011

Серопян Євгеній Олександрович, заступник начальника управління освіти Кіровоградської міської ради

Шановні жінки!

Напередодні свята весни і любові, ніжність переповнює природу і наші серця, а відверті вуста вітають жінку. Зі святом вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини і колеги! Прекрасні панянки, завжди залишайтеся для нас загадковими й ідеальними, щоб нам, чоловікам поряд з вами хотілося ставати все кращими! Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і нехай на все це у вас буде вдосталь часу. Зичу вам молодості і здоров’я, терпіння і любові!

Я щиро бажаю вам затишку в душі, емоцій і тепла у серці, ініціативності й творчості у діях, а також чистої всепоглинаючої любові!

 


image015

Бойко Сергій Вікторович, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту та молодіжної політики Кіровоградської міської ради

Шановні жінки!

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, нев’янучої краси і добробуту.

Нехай ваша життєва дорога буде довгою і щасливою. Веселого вам настрою, милосердної долі, невичерпного достатку, добра та благополуччя.

Хай посміхаються

вам перші весняні квіти!

Хай не залишає

вас надія на краще життя!

Зі святом вас, дорогі жінки!


image007

Сіса Олег Федорович, керівник автомобільного гуртка міської Станції юних техніків, кандидат технічних наук

 

Дорогі  жінки!

 Вітаю усіх жінок освіти з весняним святом! Бажаю весняного тепла, нехай вас зігріває яскраве сонячне сяйво, нехай душа ваша співає як пташки у небі, хай її переповнює радість, хай кохання ваше міцніє з кожним роком, душевно вас я з цим вітаю!

 

 

 

 

 


image009

Коломієць Василь Пилипович, член президії, голова культмасової та спортмасової комісії міськкому профспілки, вчитель-методист НВО СЗОШ № 32

 

Шановні освітяночки!

 Веселий лагідний світанок

Весна вирує у душі…

З Жіночим святом освітянок

Вітають їх товариші!

Колеги наші, гарні, милі,

Дай Бог вам щастя і добра,

Щоб жити вам на повну силу

І учням не жаліть тепла.

Хай мирне небо усміхнеться

Усім жінкам в оселях всіх.

Нехай весела пісня ллється,

Навкруг дзвенить щасливий сміх!


image013

Токарев Олександр Юрійович, Директор Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу

Шановні колеги!

 З нагоди прекрасного весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня від усього серця вітаю вас і бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, радості, кохання і краси. Адже усе найсвятіше, що дарує нам доля, пов’язане саме з вами.

Хай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають вас і вашу родину щастям і благополуччям!

Успіхів вам, гарного святкового настрою, міцного здоров’я, оптимізму та усіляких гараздів!

 


image017

Чернов Сергій Вікторович, провідний юрист Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу, голова постійної комісії з питань гласності, свободи слова, протидії корупції та захисту прав людини

Дорогі  жінки!

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Від усієї душі бажаю вам жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть гідні люди, а серед них чоловік,з яким будуть нестрашні будь які негоди. Бажаю ,щоб кожний день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм.

Хай сонце заходить з весною в твій дім, хай з снігом розтануть і біль твій, і гнів, хай білий підсніжник любов принесе, і хай тобі завжди весело буде!


image019

Орлов Анатолій Олександрович, заступник директора з навчально-виховної роботи Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу, кандидат педагогічних наук

Дорогі жінки!
Прийміть найщиріші вітання з прекрасним жіночим святом – Міжнародного жіночого дня
8 Березня.     Сьогодні формування підростаючого покоління  та якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Та велика справа, якою ви займаєтеся, має величезну значимість для процвітання нашої держави, для нашого з вами майбутнього.
Шановні колеги педагоги!

Успіхів вам, гарного святкового настрою, міцного здоров’я, оптимізму та усіляких гараздів!

 

 

 


image021

Савицький Віктор Андрійович, директор Центру дитячо-юнацької творчості «Центр-Юність» Новенської селищної ради, кавалер відзнаки «За заслуги» І та ІІ ступеня виконкому Кіровоградської міської ради

Любі, милі, кохані наші жінки!

Щиро вітаю вас з Міжнародним жіночим святом весни, любові  і краси – 8 березня.

Хочеться сказати найтепліші слова в вашу честь.  Можна кожній жінці бути безмежно вдячним за  люблячий чистий погляд, чарівну посмішку, жіночу материнську ласку та творчу працю.

Від усієї душі бажаю залишатись уособленням земної краси та кохання. Щоб доля збагачувала вас життєвою мудрістю, енергією та натхненням. Нехай панує мир, радість, достаток та впевненість у завтрашнім дні.

Зі святом вас, чарівні жінки!

Ми вас любимо!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.