Опитування проекту U-Report ЮНІСЕФ, що реалізується у співпраці з Міністерством молоді та спорту, свідчить, що значна частина молоді не знає чіткого алгоритму дій при появі симптомів, схожих на коронавірус.
Лише 22% респондентів знають, що необхідно зателефонувати до сімейного лікаря чи лікарні, тоді як 14% вважають за необхідне піти до медичної установи.
Це свідчить про необхідність посилення інформування молоді щодо засобів захисту від коронавірусу та плану дій при перших ознаках.«Поки світ бореться зі спалахом Covid-19, молодь у всьому світі потерпає від закриття шкіл та раптових змін у звичному житті. У такій ситуації нормально відчувати сум, тривогу, зніяковіння, страх чи злість. Важливо інформувати дітей та молодь про те, що робити, аби продовжувати навчання і зберігати спокій у такі непевні часи», – зазначила Лотта Сильвандер, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.
Найефективнішим інструментом для комунікації із молоддю є соціальні мережі. Половина респондентів, які анонімно відповіли на запитання молодіжного опитування U-Report, зазначили, що соціальні мережі – їхнє головне джерело інформації про коронавірус.
Більше ніж половина опитаних переймаються реакцією оточення на виявлення коронавірусу та непокояться через можливу стигму щодо хворого на коронавірус. 26% бояться можливих морального тиску, негативного ставлення чи навіть агресії у разі захворювання. 31% опитаних вважає, що реакцією оточення буде паніка і страх.
В опитуванні взяли участь 6 836 респондентів віком 14-34 роки. Опитування проходило 13-15 березня 2020 року через онлайн месенджери (Facebook, Telegram, Viber).
U-Report – це проєкт, який реалізується в Україні ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством молоді та спорту та іншими партнерськими організаціями.
Це глобальний інструмент для участі молоді, який працює через безкоштовні СМС, та онлайн-месенджери (Telegram, Facebook Messenger, WhatsApp та Viber). U-Report надсилає молодим людям, які долучились до нього, регулярні опитування щодо різних соціально важливих питань. Відповіді на опитування збираються у реальному часі, та аналізуються протягом одного тижня. Ці дані використовують для вчасного прийняття рішень, розробки політик і програм, вони дають можливість врахувати точку зору молодих людей у важливих для них питаннях.
В Україні до опитувань U-Report долучилось більше ніж 96,000 молодих людей, а у світі – майже 10 мільйонів. Дані, які збирає U-Report, допомагають у діяльності уряду, громадських організацій, міжнародних організацій, місцевої влади та самої молоді.
Вітаю Вас на сайті Профспілки
Я І ПРОФСПІЛКА
Блог “Відпочинок на будь-який смак!”
Підрозділ зміни мови сайту
Пошук по сайту
До уваги громадян!
Недавні записи
- Лист 12.12.2024 №365 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію інтернет платформи «ЛІГА:ЗАКОН» чи обов’язково роботодавцю встановлювати в локальних документах конкретні строки виплати заробітної плати працівникам.
- Лист 12.12.2024 № 364 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Федерації професійних спілок України про надання відпустки без збереження зарплати у зв’язку з потребою дитини у домашньому догляді.
- Лист 12.12.2024 № 363 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію ЦК Профспілки працівників освіти і науки України про додаткові трудові гарантії для членів сімей військовослужбовців, передбачені законодавством України.
- Лист 12.12.2024 № 362 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію інтернет платформи «Бухгалтер бюджетної установи» про додаткову відпустку на дітей.
- Лист 10.12.2024 №361 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію юриста Лілії Орел які професійні досягнення необхідно мати педагогічному працівникові для присвоєння йому педагогічного звання.
Категорії