З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Указом Президента України від 24 серпня 2021 року  започатковано  нове державне свято – День Української Державності, яке щороку відзначатиметься 28 липня.  Саме в цей день в Україні відзначають День Хрещення Київської Русі-України і вшановують пам’ять про видатного державотворця, Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

День Української Державності встановлено з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності.

Це українське свято сприяє відновленню історичної справедливості та захисту національних інтересів нашої Держави. Адже в нинішній загарбницькій війні росії проти України саме спотворення історичних фактів є одним із видів зброї, яку використовує ворог у своїй підступній агресії.

   Сьогодні ми знову творимо історію, захищаючи нашу Державу, наш історичний вибір і наше життя від російських загарбників. А тисячолітня традиція української державності дає нам наснаги боротися до Перемоги.

   Сьогодні вшановуємо всіх, хто доклав зусиль, аби Україна відбулася як держава, що має міжнародне визнання й підтримку і живе в системі європейських цінностей.

   Ми єдині як ніколи! Разом працювати на Перемогу – найважливіше завдання, яке ми спільними зусиллями обов’язково виконаємо.

   Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, а ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України!   Вистоїмо. Переможемо. Відбудуємо країну.

   Слава Україні!

З повагою,

голова Кіровоградського міськкому профспілки

працівників освіти і науки України                                                Дзюба Олександр Віталійович

 

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.