8-9 травня – День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом

  Шановні спілчани,  освітяни, друзі!

  Цими травневими днями разом з усім цивілізованим світом Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми шануємо величезну роль нашого народу в перемозі у війні, пам’ятаємо про загиблих воїнів, жертв війни і воєнних злочинів. В наших душах і серцях – гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

Кожна сім’я сьогодні згадує своїх рідних, яких торкнулася війна своїм полум’яним крилом. День Перемоги завжди житиме в наших серцях світлим днем зі сльозами на очах. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Минулі сім років нашої історії нагадали про ціну мирного неба над нашими головами і найвищу цінність перемоги над ворогом, який зневажає твою Батьківщину, твоє право на життя і свободу.  

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили Вітчизну 76 років тому, свято пам’ятаємо воїнів, які загинули на Сході України вже у наш час, закривши собою рідну землю. І нехай наша пам’ять буде непідвладною часу.

 

 

З повагою Голова міської організації

профспілки освіти і науки України м. Кропивницького                                      Олександр Дзюба

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.