Із Всеукраїнським Днем дошкілля і Днем вихователя!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти! Від імені Міської організації профспілки працівників освіти і науки України і від себе особисто щиро вітаємо всіх причетних працівників нашого міста з Всеукраїнським Днем дошкілля і Днем вихователя!
   Ви всі: вихователі, методисти, помічники вихователів, музичні керівники, психологи, медичні сестри, діловоди, кухарі, завгоспи, пралі, кастелянки, двірники, підсобні працівники, робітники з обслуговування, прибиральники приміщень трудитесь на благо нашого підростаючого покоління. Ваша праця-шляхетна!

Адже, Людина, якщо вона працює не лише за інструкцією, але й вкладає у свою справу сердечне тепло, стає для дитини майже рідною людиною, яка запам’ятається малюкові на довгі роки, а тепла прихильність-залишиться назавжди.

    Ваші серця завжди наповнені ласкою, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитеся зі своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас люблять і шанують!

    Пам’ятайте, що без вас цей світ буде не таким яскравим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе майбутнє.

    Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, а життя Ваше нехай буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі Вашій панують світло і злагода, у серці – добро і мудрість. Здоров’я всім, бажання працювати, невичерпної енергії, достойної заробітної плати, великого добра, мирного неба і найшвидшої Перемоги!

Нехай у ваших серцях живе ЛЮБОВ!

    Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей, найменших мешканців нашого міста!

З повагою

Голова міської організації

профспілки освіти і науки України

м.Кропивницького                                                                      Олександр Дзюба

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.