Профспілка за справедливий секвестр бюджету

Профспілка звернулася до Голови ФПУ – Голови Спільного представницького органу об’єднань профспілок з приводу запропонованих Урядом змін до Держбюджету – 2020.
У листі виголошено розуміння важливості протистояння поширенню коронавірусу, а також необхідності скорочення бюджетних видатків бюджету на 2020. Але Профспілка вважає, що це має здійснюватися за менш пріоритетними бюджетними програмами.Висловлено обурення пропозиціям МФУ внести зміни, які призведуть до негативних наслідків для освітньої галузі.
Зокрема йдеться про скасування субвенцій місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти; на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», Фонд розвитку закладів вищої освіти тощо.
Пропонується зменшити видатки за низкою інших освітніх та наукових програм.
Розуміючи необхідність перегляду бюджету у зв’язку епідемією, Профспілка наголошує на необхідності спільного пошуку Урядом та СПО профспілок оптимального рішення та вжиття відповідних заходів в рамках Генеральної угоди.

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.