Лист 04.06.2024 №186 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію інтернет видавництва «Освіта-інфо» яка оплата на час відпустки гарантована працівникам закладів освіти під час воєнного стану.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію інтернет видавництва “Освіта-інфо” яка оплата на час відпустки гарантована працівникам закладів освіти під час воєнного стану.

              Здійснення виплат на час відпустки традиційно передбачає нарахування “відпускних” та виплати допомоги на оздоровлення для педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Обчислення середньої заробітної плати для оплати відпусток або виплати компенсації за невикористані відпустки проводять, виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки або виплати компенсації за невикористані відпустки. Обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки, на які працівник набув право до 31 грудня 2023 року, проводиться, зважаючи на виплати, нараховані у 2023 році. При обчисленні середньої заробітної плати не враховуються одноразові виплати, премії, грошова винагорода за сумлінну працю та інші виплати, передбачені пунктом 4 цього Порядку.

Додатково радимо ознайомитися з роз’ясненням Міністерства економіки України від 26.02.2024 р. № 4707–05/14491–09 щодо обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки.

Виплата допомоги на оздоровлення в розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки педагогічним працівникам, окрім статті 57 Закону України “Про освіту”, також передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 № 78. Відповідно до спільного листа МОН та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 11.06.2001 №№ 1–9/223, 02–8/267, ця виплата здійснюється за основним місцем роботи й у розмірі посадового окладу (із підвищенням) незалежно від навантаження.

Голова МК профспілки                                    Олександр ДЗЮБА

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*