Лист 12.12.2023 № 378 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію юриста Лілії Орел чи змінюється доплата за класне керівництво у зв’язку зі зміною кількості учнів.

Голова ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає  інформацію юриста Лілії Орел чи змінюється доплата за класне керівництво у зв’язку зі зміною кількості учнів.

Згідно з п. 38 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.1993 р. № 102 перерахунок розміру доплат за класне керівництво у зв’язку зі зміною кількості учнів протягом навчального року не провадиться (крім випадків, коли тарифікація педагогічних працівників складається на початок першого та другого півріччя). Необхідно зазначити, що обсяг навчального навантаження на початок першого та другого півріччя визначають тільки для вчителів вечірніх (змінних) середніх загальноосвітніх шкіл (класів) з очно-заочною формою навчання, заочних шкіл, а також вчителів, що навчають дітей, які перебувають на тривалому лікуванні у лікарнях (п. 63 Інструкції № 102).

Таким чином, у разі збільшення чи зменшення кількості учнів у класі, педагогічному працівникові необхідно здійснювати доплату за класне керівництво в тому розмірі, який встановленний йому при тарифікації на початок навчального року. А це означає, що протягом навчального року розмір цієї доплати не переглядається.

Голова МК профспілки                                     Олександр ДЗЮБА

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.