Лист 13.12.2022 № 329 надає інформацію про скасування обмеження тривалості роботи за сумісництвом.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію про скасування обмеження тривалості роботи за сумісництвом.

               Постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2022 року № 1306 (далі — Постанова № 1306) визнані такими, що втратили чинність, деякі постанови Кабінету Міністрів України з питань роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, зокрема, скасовано постанову КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 3 квітня 1993 року № 245, та постанову КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції» від 4 березня 2015 р. № 81.

Також розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2022 р. № 1047-р скасовано наказ Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 28 червня 1993 року № 43.

Скасованими документами було визначено, що тривалість роботи за сумісництвом не може бути більшою чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день, а загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не могла перевищувати половини місячної норми робочого часу. Наразі, Постановою № 1306 обмеження щодо тривалості робочого часу на роботі за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, знято.

Варто зауважити, що обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» для окремих категорій працівників державного сектору економіки, продовжують діяти і надалі.

Голова МК профспілки                                                          О. ДЗЮБА

 

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.