Лист 15.02.2024 № 50 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію видавництва «ЛІГА:ЗАКОН» про оновлений Порядок видачі листів непрацездатності.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає  інформацію видавництва «ЛІГА:ЗАКОН» про оновлений Порядок видачі листів непрацездатності.

           МОЗ наказом від 15.01.2024 р. № 78 внесло зміни до Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності.

Зокрема, передбачено виключення із норми, згідно з якою на підставі даних медичних висновків, що складають один випадок тимчасової непрацездатності та, які містять посилання на запис у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я про попередній медичний висновок, формуються листки непрацездатності, як продовження випадку непрацездатності, в порядку черговості, незалежно від статусу раніше сформованих листків непрацездатності (крім статусу «сформовано помилково»), прив’язки щодо її дії до 1 травня 2022 року.

Крім цього, Порядок доповнено положенням, відповідно до якого за наявності у будь-якому із медичних висновків, на підставі яких сформовано листки непрацездатності, що складають один страховий випадок, відмітки про наявність алкогольного та/або наркотичного сп’яніння як причини виникнення тимчасової непрацездатності, відомості про неї відображаються у всіх листках непрацездатності, що складають один страховий випадок.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 29 січня 2024 р. за № 152/41497 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Зазначимо, що до цього наказу внесено деякі зміни наказом МОЗ від 02.02.2024 р. № 173.

Голова МК профспілки                                        Олександр ДЗЮБА

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.