Лист 15.09.2022 № 227 надає інформацію коли проводити розрахунок якщо закінчення строкового договору припадає на вихідний день.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію коли проводити розрахунок якщо закінчення строкового договору припадає на вихідний день.

               Враховуючи норми ст. 2411 КЗпП України — коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк. Якщо останній день строку припадає на святковий, вихідний або неробочий день, то днем закінчення строку вважається найближчий робочий день. Але, якщо закінчення строкового трудового договору припадає на вихідний день, то працівникові в останній перед вихідним днем, на який припадає закінчення строкового договору, необхідно видати трудову книжку з внесенням до неї запису про звільнення і провести розрахунок відповідно до ст. 116 КЗпП України.

Отже всі необхідні розрахунки та оформлення необхідно зробити напередодні дня звільнення, якщо він припадає на вихідний день, в іншому випадку строковий трудовий договір буде вважатися як продовжений на невизначений строк згідно ст. 39 КЗпП України.

Голова МК профспілки                                                         О. Дзюба

 

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.