Лист 17.08.2023 № 256 надає інформацію Управління Держпраці чи надається допомога по тимчасовій непрацездатності під час додаткової відпустки.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці чи надається допомога по тимчасовій непрацездатності під час додаткової відпустки.

           Відповідно до частини 2 статті 15 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» у разі настання тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, під час перебування у щорічній (основній чи додатковій) відпустці допомога надається у порядку та розмірах, установлених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

А от у разі перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати, творчій відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням допомога по тимчасовій непрацездатності за цей період не надається (підпункту 6 пункту 1 статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

Голова МК профспілки                                                         О. ДЗЮБА

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.