Лист № 226 від 05.10.2020р., надає інформацію щодо перенесення робочих днів у 2021 році.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію щодо перенесення робочих днів у 2021 році.

Відповідне рішення Кабмін прийняв з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування у 2021 році 7 січня — Різдва Христового, 24 серпня — Дня незалежності України та 14 жовтня — Дня захисника України. Отже, для працівників, яким установлений 5-денниий робочий тиждень із двома вихідними у суботу та неділю, рекомендують перенести наступні робочі дні:

  • п’ятницю 8 січня на суботу 16 січня;
  • понеділок 23 серпня на суботу 28 серпня;
  • п’ятницю 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

Зважайте, що таке перенесення не стосується органів ПФУ, ДКСУ Укрпошти та банківських установ. Отже, завдяки такому перенесенню працівники у 2021 році матимуть тричі по 4 вихідних дні підряд. Водночас пам’ятайте, що кожен роботодавець самостійно приймає рішення, чи переносити йому робочі дні згідно рекомендацій КМУ. Якщо ж підприємство вирішить застосовувати рекомендації КМУ, то ці перенесення слід врахувати при виданні наказу про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації, погоджений з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником).

Голова МК профспілки                                                     О. Дзюба

 

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.