Лист №287 від 16.11.2018р., щодо назв та кодів посад із ЦПД — чи подавати до бухгалтерії.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає роз’яснення щодо назв та кодів посад із ЦПД — чи подавати до бухгалтерії.

Якщо протягом звітного періоду підприємство уклало цивільно-правовий договір із фізичною особою, бухгалтер має відбити це в таблиці 5 Додатка 4 Звіту з ЄСВ (п. 8 розд. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435, у редакції наказу Мінфіну від 15.05.2018 № 511).

Бухгалтер не має заповнювати реквізити 12 «Професійна назва роботи», 13 «Код ЗКППТР», 14 «Код КП», 15 «Посада» в таблиці 5 Звіту з ЄСВ, якщо підприємство уклало цивільно-правовий договір із фізичною особою про надання послуг або виконання робіт.

Виконання робіт чи надання послуг за договорами цивільно-правового характеру не зумовлює виникнення трудових відносин між замовником (підприємством) та особою, що їх виконує (надає). Трудової книжки для такої особи не ведуть, тому і записів про надання послуг або виконання робіт до неї не вносять.

Голова МК профспілки                                                             О. Дзюба

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.