Лист № 38 від 22.02.2021р., надсилає інформацію про перегляд питання тарифоутворення на електроенергію і побутовий газ на вимогу профспілок.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію про перегляд питання тарифоутворення на електроенергію і побутовий газ на вимогу профспілок.

У Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово- комунальних послуг в межах компетенції розглянуто звернення ФПУ до Голови Верховної Ради України щодо, у тому числі, законодавчих пропозицій по врегулюванню питань тарифоутворення на електричну енергію і побутовий газ для населення. У відповіді вказано, що з метою врегулювання проблемних питань, пов’язаних із підвищенням цін і тарифів на ринках електричної енергії та природного газу, 27 січня 2021 року Парламент прийняв Постанову «Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги», якою запропоновано ряд організаційно-правових заходів, спрямованих на зменшення видатків населення на оплату житлово-комунальних послуг. Зокрема, Кабінету Міністрів України доручено вжити невідкладних заходів щодо соціального захисту населення від підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Лист відповідь додається.

Голова МК профспілки                                                          О. Дзюба

Завантажити (PDF, 106KB)

Завантажити (PDF, 170KB)

 

 

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.